Gamyba

Baldų gamybos procese svarbiausia.

Išsiaiškinti Jūsų poreikius atvykstame į Jūsų namus ar įstaigą, kad jau vietoje idealiai ir tiksliai galėtumėme projektuoti Jūsų būsimus baldus. Čia pat patariame, pasiūlome bei pateikiame vizualizaciją, kad matytumėte būsimų baldų vaizdą prieš akis. Taigi, išsiaiškinus Jūsų individualius pageidavimus, pateikiame Jums baldų projektą, kuris esant poreikiui yra koreguojamas tol, kol visiškai atitiks Jūsų lūkesčius.

Tuomet jau laukia kitas svarbus ir atsakingas etapas – medžiagų, furnitūros, spalvų, tekstūros pasirinkimas. Šiame etape mes stengiamės optimaliai palengvinti Jums rinkimosi procedūrą, siūlydami tik kokybiškas garsiausių gamintojų (KRONOPOL, EGGER, THERMOPAL, CLEAF) medžiagas, plokštes bei furnitūrą (Blum, Hettich, Grass), atitinkančią baldų specifiką. Todėl Jums belieka tik žinoti savo pageidavimus bei galimybes ir būti ramiems – Jūsų baldams pasiūlysime tik kokybiškas medžiagas ir kokybiškus priedus jiems.

Suderintą baldų projektą turime, medžiagas ir priedus pasirinkome – pradedame gaminti. Galime pasidžiaugti tuo, jog gaminame baldus savo įrengimais, kas leidžia Jums pasiūlyti išties patrauklias individualių baldų kainas.

Patraukėme Jūsų dėmesį? Susisiekti
Tęsdami naršymą mūsų interneto svetainėje, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.